İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

İADE EDİLECEK ÜRÜN
- Montaj esnasında kaynaklanan hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
İadesi yapılacak ürün, teslim alınan orijinal paketi, kutusu ile gönderilmelidir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve ürünün orijinal kutusu koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez. İadesi yapılacak ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir.
- İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI

- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına düzenlenmiş ise, iade ürün veya ürünler iade faturası olarak düzenlenerek gönderilmesi gerekmektedir.


DİĞER ŞARTLAR VE İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

- Alıcının yanlış ürün alması, değişim istemesi veya keyfi iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.
- İade departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-5 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
- İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
 
TAŞIMA SIRASINDA ZARAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 
 
HATALI VE ARIZALI ÜRÜNLER

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili d[email protected] adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Hatalı ve arızalı gönderilen ürünlerde kargo ücreti tarafımıza aittir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...